FAQ

Najczesciej zadawane pytania

Tak, zgodnie z naszą ofertą dostarczymy catering na każdego rodzaju przyjęcia prywatne na terenie Suwałk i okolic. Mogą Państwo zamówić zarówno sam dowóz wybranego menu (dania), jak i kompleksową obsługę (wraz z kelnerem). Dodatkowo istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu. Zapraszamy!

Tak, na Państwa życzenie możemy zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską każdego wydarzenia. Szczegóły ustalane są indywidualnie w zależności od składanego zamówienia.

Jak najbardziej! W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziecie Państwo coś dla siebie. A my chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego menu na daną imprezę.

Czas realizacji zamówienia zależy od wielu czynników, m.in. od wielkości zamówienia, rodzaju imprezy oraz jej terminu. Przy mniejszych zamówieniach (ok. 20 osób) zazwyczaj możliwa jest realizacja „z dnia na dzień” lub nawet w tym samym dniu (dotyczy zamówienia złożonego do godz. 10 rano, drogą telefoniczną). Przy większych cateringach prosimy kontaktować się z odpowiednim wyprzedzeniem (najlepiej najpóźniej na tydzień przed planowaną imprezą), aby na spokojnie ustalić menu oraz zakres usług. Niemniej, także w przypadku zapytań „last minute” na pewno otrzymają Państwo od nas odpowiedź! W przypadku imprez rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem (np. catering komunijny), w celu potwierdzenia rezerwacji terminu z Państwa strony, zazwyczaj prosimy o wpłatę zaliczki rezerwacyjnej (ok. 100 – 200 zł).

Przyjmujemy płatność gotówką lub przelewem. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Przykładowe zdjęcia oferowanych przez nas potraw oraz fotografie przedstawiające realizację naszych usług podczas rożnego rodzaju przyjęć, można obejrzeć w naszej Galerii